Obserwatorzy

niedziela, 5 sierpnia 2018

Ponownie sześć kartek na jeden ślub

W poprzednim tygodniu stworzyłam sześć kartek na jeden ślub (możecie zobaczyć tutaj), właściwie zrobiłam więcej, ale wspominam tylko o tych, bo tworzenie na jedną uroczystość jest dodatkowym wyzwaniem. W mijającym tygodniu miałam identyczne zamówienie, w dodatku od tej samej rodziny, więc można powiedzieć że hurcik obejmował 12 kartek;)

Będzie dużo zdjęć, więc bez zbędnych słów pokazuję co stworzyłam.

Pierwsza

druga

trzecia

czwartapiąta
i szósta


I wszystkie razem

To był niezły hardkor, ale dałam radę, każda z 12 kartek była inna;)

Mój laptop przeżywa agonię, nie wiem czy ze starości czy zaszkodziły mu upały, (chociaż dziś chłodniejszy dzień, jest czym oddychać), każdą czynność wykonuje z dwu-, a czasem więcej minutowym poślizgiem:(  Mam nadzieję że to tylko reakcja na upały i jednak będzie żył dalej, bo nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niego:( 

Dziękuję ża wszystkie odwiedziny i komentarze:) Pozdrawiam Was serdecznie:)

9 komentarzy:

 1. Aniu dałaś radę :) no powiem CI pełen szacun! Każda inna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu jestem pełna podziwu, że dałaś radę stworzyć tyle pięknych karteczek i każda jest inna. jesteś wielka.:) Laptopy przy upałach potrzebują chłodzenia. Dobrze jest mieć podkładkę chłodzącą pod laptopa. Pozdrawiam Aniu i życzę pomyślności na nowy tydzień.:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkie karteczki śliczne!!! Dałaś rady!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniu to było spore wyzywanie , ale widzę że dałaś spoko rade . Wszystkie kartki są świetne, niepowtarzalne i bardzo eleganckie.
  Widać Twoje środowisko bardzo ceni Cie za te kartki, skoro ciągle nowe zamówienia i tylko się cieszyć z tego należy :-) .
  Co do laptopa to może mu trzeba dyski "przeczyścić".
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu, kartki są przerewelacyjne! Mam nadzieję, że laptopowi po prostu zaszkodziły upały i będzie działał dalej bez zarzutu.
  Ściskam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne i różnorodne karteczki:) Pozdrawiam Aniu:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne karteczki! Jesteś Aniu niezwykle pomysłowa osobą, efekty Twych działań są zawsze nietuzinkowe. Pozdrawiam serdecznie:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Aniu Kochana, gratuluję takiej ilości wykonanych kartek. Podziwiam Cię za tempo ich produkcji i ich oryginalność. Kiedy Ty znajdujesz czas dla siebie przy takim tempie? Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 9. Kartki jak zawsze piękne i jak zawsze przy tego typu zamówieniach jestem pełna podziwu dla Twojej kreatywności.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz:)