Obserwatorzy

wtorek, 15 stycznia 2013

Trochę starego, trochę nowego

Wczoraj byłam u mojej koleżanki, a właściwie przyjaciółki, o której pisałam w swojej spowiedzi hihi... ma ona mnóstwo moich prac i przypomniało mi się, że jednej jeszcze nie pokazywałam - to Święta Rodzina...
Koleżanka chciała  mieć duży obraz i ten właśnie wzór, dlatego wyszywałam na kanwie 11 ... nie jest to szczęśliwy wybór, zawsze im wyższy numer kanwy, tym drobniejsza i obraz mniej "rozmyty", ale cóż... koleżanka zadowolona, więc nie będę już marudzić.
Nie mogłam zrobić ładnego zdjęcia, mój aparat coś fiksuje, no i sztuczne oświetlenie też nie sprzyja fotografowaniu.A teraz coś nowego...
Obiecałam sobie, że od razu po Nowym Roku wezmę się za prace wielkanocne... by nie być gołosłowną zrobiłam takie jajucho. Jest ono małe, ale bardzo pracochłonne... oczywiście z fotkami znów był problem...


A na zakończenie mój Nikuś po bitwie na śnieżki... prawdę mówiąc bitwa była jednostronna, Andżela rzucała, on uciekał...

Przygotowuję następną część kursu haftu xxx, ale już teraz widzę, że porwałam się z motyką na słońce hehe... chcąc wszystko dokładnie wyjaśnić, potrzebne jest mnóstwo zdjęć, a aparat nie chce ze mną współpracować... coś tam jednak będzie, i to myślę ze w następnym poście.
Dziękuję że do mnie zaglądacie i zostawiacie mile słówka, chociaż zauważyłam, że coś się dzieje - giną, a właściwie nie zapisują się komentarze... dostaję je na maila, a nie mam pod postem... dziwne.
Miłego dnia:)
Zapomniałabym ... witam bardzo serdecznie moją nową Obserwatorkę - Justynę Pałkę, bardzo mi miło że tu trafiłaś i chciałaś zostać... pozdrawiam:)

12 komentarzy:

 1. Sliczna praca, a jajeczko wyśminite

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny wyhaftowany obraz, coś cudnego.Jajeczko super!Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne prace. Sprawdź, czy te komentarze nie trafiły do folderu spam (musisz wejść w projekt, potem w komentarze i tam jest ten folder.) Pozdrawiam!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Promyczku:) Rzeczywiście są w spamie:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Na obraz Świętej Rodziny zabrakłoby mi cierpliwości, której Tobie Aniu zazdroszczę:) pięknie wygląda, śliczny jest! Twoja przyjaciółka ma szczęście, że ma taką przyjaciółkę hi,hi, hi:)
  Może i ja zacznę już robić ozdoby wielkanocne, przecież to jeszcze tylko 2.5 miesiąca...Toje jajo jest śliczne i teraz gwóźdź programy...Nikuś (imię od Dyzmy pochodzi?) fantastyczny słodki rozrabiaka:)
  Pozdrawiam i miłego dnia Wam życzę:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzisz Ewuś, bardziej to ja mam szczęście, że Ją mam i warta jest wielu więcej obrazów, chociaż ma już ten, "Słoneczniki, które wcześniej pokazywałam", "Górskie schronisko", "Jana Pawła II" i 3 obrazy(dla niej i dorosłych synów) "Jezusa" - tego w koronie cierniowej.
  Z dużymi też nie mam cierpliwości, ale najważniejsze, by w końcu się zabrać, potem to już krzyżyk do krzyżyka i przybywa. Teraz zaczynam dwa duże - "Słoneczniki" i ślubny(właśnie dla jednego z synów przyjaciółki), który był moim ubiegłorocznym postanowieniem i nie dałam rady, a może powiem prawdę - nie chciało mi się hihi.
  Nikuś to nie od Dyzmy, szukałam imion w Internecie i po prostu spodobało mi się Niko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hihi psinka urocza :)
  Piękny obraz i jajeczko prześliczne :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Obraz wymagał wielkiej pracy, jest imponujący:}

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękna ta Święta Rodzina. Widać, że włożyłaś w nią dużo pracy i serca :)
  Czekam na kolejną część kurdu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. śliczne jajucho Anula !!!
  obraz oczywiście bardzo ładny i pracochłonny...
  buziaki

  OdpowiedzUsuń
 11. Obraz piękny , a i przyjaźń taka to skarb :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Prześliczny obraz :) Widać ile cierpliwości w niego włożyłaś.
  Jajo cudne i pomysłowe. A Niko słodki, aż chce się go przytulać. Miłego dnia ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz:)