Obserwatorzy

piątek, 6 kwietnia 2018

Nareszcie wiosna!

Dla mnie lato jest zbyt gorące, jesień szara i mokra, zima mogłaby być, ale taka normalna, za to wiosna to moja ulubiona pora roku. Uwielbiam śpiew ptaków, pierwsze delikatne kwiaty, świeżą zieleń i umiarkowane temperatury.

Z każdą godziną kwiatów coraz więcej i zdjęcia szybko stają się nieaktualne.

Na bezlistnych jeszcze drzewach łatwiej podglądać ptaszki
Dzwoniec pręży swą pierś;)

Modraszki jeszcze od czasu do czasu zaglądają do karmnika, którego, póki ciepło nie uzupełniam nasionami, ale kula została, no to trzeba ją dokończyć;)Zawsze cierpiałam na chroniczny brak czasu, a teraz to już tragedia, nie wiem czy po pracy biec do ogrodu, czy może zająć się domem albo robótkami;) No cóż, muszę czas dzielić po równo, a do tego jeszcze to czego nie cierpię - papierzyska, i to co uwielbiam - książka. 
Pozdrawiam wiosennie:)

14 komentarzy:

 1. Aniu śliczna wiosna u Ciebie. To też moja ulubiona pora roku, oj ciężko teraz z tym podziałem czasu. Pozdrawiam wiosennie.:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trudno uwierzyć, że to się dzieje na prawdę :) W końcu zaczęła się prawdziwa wiosna. Zapowiada się piękny weekend więc życzę Ci Aniu miłego wypoczynku - czasem warto odrobinę zwolnić. Buziaczki!

  OdpowiedzUsuń
 3. O matko skąd ty tyle wzięłaś wiosny ?
  U nas jeszcze słabo i nic nie rusza, za zimno , a szkoda...
  Pozdrawiam serdecznie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też się już strasznie ciesze z wiosny. Śliczny dzwoniec.

  OdpowiedzUsuń
 5. ależ zazdroszczę tych pięknych wiosennych przyjaciół: ptaków, pszczół oraz kwiatów (a zwłaszcza krokusów!) :) z pewnością wiosnę też można "poczuć" nowymi świeżymi powiewami :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Aniu krokusy przepiękne- małe giną w przestrzeni, ale dla zainteresowanego by sie przychylić i zrobić takie cudne fotki bajka :)
  Oj tak ogród przyciąga a w nim wiecznie jest co robić haha papiery do kosza haha łatwo powiedzieć a trzeba robotę zrobić ;)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna wiosna i masz rację z godziny na godzinę zdjęcia stają się nieaktualne. Cieszmy się więc chwilą :-) Pozdrawiam serdecznie i podziwiam Twój ogród :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna wiosna. Niestety czas nie chce się wydłużyć i ciężkociężko go znaleźć na wszystko co trzeba zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 9. Aniu,
  cudowna wiosna u Ciebie zagościła.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Przecudne zdjęcia, przecudna wiosna budzi się do życia i nas pobudza do działania. tez lubię wiosnę. Daje nowe życie, nowe nadzieje, nowe plany. Jest radosna i optymistycznie nastawia do życia. Twoje ptaszorki są jak modele. Widac lubią Ci pozować. Buziaczki Aniu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kocham taką piękną wiosnę, Aniu! U mnie w krzakach za blokiem już wyśpiewuje zięba.
  Buziaczki.

  OdpowiedzUsuń
 12. Cudne zdjęcia i krokusików, i ptaszyn, i owadów.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz:)