Obserwatorzy

czwartek, 8 marca 2012

Wielka radość!!!

Dziś Dzień Kobiet, ale w najśmielszych marzeniach nie przypuszczałam, że dostanę tyyyle prezentów! W szkole były kwiatki i słodycze, ale prawdziwa niespodzianka czekała na mnie po powrocie z pracy...
Parę dni temu wygrałam (po raz pierwszy) candy u Reni  http://mojakopalniapomyslow.blogspot.com/
... dziś dostałam te cudowności!

Wcześniej też umówiłam sie z Renią na prywatną wymiankę... Reni spodobały się mitenki jakie robię, ja miałam ochotę na makramową biżuterię... no i zobaczcie, co tak kobietka mi przysłała!!! Reniu, aż się zawstydziłam - ja tylko dwie pary mitenek, a Ty tyle cudowności! Nawet moja córcia oglądała, głaskała... i już myślała jak mi tu podebrać, ale się nie dałam - to moje i tylko moje! Zobaczcie jakie piękności...Teraz chyba zrobię losowanie - co jutro założyć!
 Jakby jeszcze tego wszystkiego było mało - dołożyła taką cudną torebkową karteczkę z życzeniami na Dzień Kobiet... nie wiem Reniu czy uczysz matematyki, bo wyliczyłaś dokładnie kiedy ma dotrzeć:) Skarbie - bardzo, bardzo duże buziaczki dla Ciebie - jesteś kochana:):):)
 Wszystkim Kobietom przesyłam słoneczne uśmiechy:)

9 komentarzy:

 1. Cześć Aniu.Same cudowności dostałaś aż ręce same się do nich rwą i do tego w Twoim ulubionym kolorze.W Dniu Kobiet dużo szczęścia i wszystkiego naj,naj,naj......

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję cudnych prezentów! Wszystkiego naj! ;o)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prezenciory Anula ... nic tylko się cieszyć...
  wszystkiego dobrego !

  OdpowiedzUsuń
 4. Szczęściaro, samych dobrych chwil Ci życzę :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Aniu! Ogromnie dziękuję za tyle ciepłych słów! Cieszę się, że spodobały Ci się moje robótki. To były moje pierwsze makramowe naszyjniki, więc tym większa mojaradość. Jestem nauczycielką kształcenia zintegrowanego i moje wyliczenia się sprawdziły. Pozdrawiam bardzo, bardzo gorąco i Twojej córeczce - kobietce także życzę wszystkiego, co najlepsze.

  OdpowiedzUsuń
 6. GRATULUJĘ takich prezentów:) pozdrawiam z kuźni upominków:)

  OdpowiedzUsuń
 7. jakie cudowności dostałaś-GRATULUJĘ!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Super prezenty dostałaś ! Ty to masz szczęście . Zapraszam cię też na moją blogową wyniankę :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz:)