Obserwatorzy

niedziela, 1 kwietnia 2012

Prezenciory

Muszę się pochwalić bo nie wytrzymam... hehe. Wczoraj Asia z http://marasiowaostoja.blogspot.com/dzwoniła czy dostalam przesyłkę... ja o niczym nie wiedziałam, ale wracam późno z pracy więc listonoszka mogła mnie nie zastać. Co prawda zawsze, gdy mnie nie było, zostawiała pocztę u mamy na sąsiedniej ulicy, ale mama w szpitalu, siostra pracuje na zmiany, dlatego pomyślałam, że w poniedziałek będzie awizo. Dziś okazało się, że jednak siostra była w domu i odebrała, ale ponieważ też zabiegana - zapomniała. Na szczęście paczucha dotarła do mnie, a w niej...
Asiula, wielkie buziolki - wyściskam Cię w Sulejowie:) Głupio mi tylko, bo ja nic nie wysyłałam i prawdę mówiąc nawet nie mam kiedy wejść na pocztę. Jednak obiecuję, że nadrobię to...

Drugi prezent, już parę dni temu przyleciał od Lucynki - lutka22. To sansewieria cylindryczna... cudna, prawda? Lucynko, Ciebie też wyściskam na spotkanku:)


Wczoraj wiał u mnie straszny wiatr, nawet bałam się, że dach mi odfrunie. Dach wytrzymał, za to co chwila padał albo śnieg z deszczem, albo taki , na szczęście niezbyt duży grad.

 Dzisiejszy ranek przywitał mnie padającym śniegiem... no cóż "kwiecień-plecień, bo przeplata - trochę zimy, trochę lata".
Słoneczka Wam życzę:)

7 komentarzy:

 1. ha !mam nadzieję, że kolorek przypasił ...
  a te kwiatuchy wiszące to na okno Anula ... co byś deprechę pogoniła ...hehe

  OdpowiedzUsuń
 2. Asiulka, póki co, to muszę Andżelę przeganiać, by mi czegoś nie zarypała hihi. Kolorek, to przecież wiesz, że to mój najulubieńszy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne prezenty!!! A pogodę faktycznie masz niezłą! p[ozdrawiam cieplutko i spokojnej niedzieli życzę:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne prezenty dostałaś, a pogoda u Ciebie lepsza, później pokażę co się dzieje u mnie. Buziaczki :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. No to nas Aśka obdarowała pięknościami..Moje kwiatki dyndają na okienku i oko cieszą.U mnie wiatrzysko straszne i wcale nie wychodzę z domu.

  OdpowiedzUsuń
 6. ŻYCZĘ CI WSPANIAŁEGO PONIEDZIAŁKU,

  ORAZ

  CUDOWNEGO STARTU W PRZEDŚWIĄTECZNY TYDZIEŃ

  OdpowiedzUsuń
 7. Widzę że nie tylko ja zostałam obdarowana od Asi .Cudne prezenty dostałaś ja też ...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz:)